تبلیغات
مشهد سیتی - بودجه 7 میلیاردی سیاه جامگان برای لیگ برتر
مشهد سیتی
مشهد شهری پیشرفته
صفحه نخست       پست الکترونیک          تماس با ما              ATOM            طراح قالب
گروه طراحی قالب من
درباره وبلاگ


سلام این وبلاگ مال همه مردم دنیا و مخصوصا زائران امام رضا می باشد
من در این وبلاگ سعی می کنم پروژه های تفریحی وگرددشگری شهر مشهد را به شما معرفی کنم

مدیر وبلاگ : علی ا
مطالب اخیر
نویسندگان
به گزارش ایسنا، پس از صعود تیم فوتبال سیاه جامگان ابومسلم به لیگ برتر، پس از خوشحالی چند روزه، خاطره دو تیم قدیمی پیام وابومسلم در ذهن دوست‎داران فوتبال تداعی شد و نگرانی برای حضور این نماینده استان در لیگ برتر به وجود آمد، قدم گذاشتن در عرصه‌ای که حتی به تیم‌های دولتی و صنعتی با بودجه‌های سنگین رحم نمی‌کند، چه رسد به یک تیم خصوصی. در همین کش و قوس که عده‌ای مخالف حضور سیاه جامگان در لیگ برتر بودند اما مدیرعامل و مالک آن خبر از تصمیم قطعی برای حضور در این مسابقات داد.
  
محمدرضا عباسی با حضور در محل ایسنا - منطقه خراسان به نگرانی‌های هواداران پاسخ داد و از برنامه‌های پیش رو سخن گفت.
  
وی در خصوص آغاز راه سیاه‌جامگان ابومسلم در ابتدا گفت: از همان ابتدا شرایط ما به شکلی نبود که بدون برنامه قدم در مسابقات بگذاریم، شک نکنید که بدون برنامه و به شکل دیمی نمی‌توان از لیگ دو ظرف 4 سال به لیگ برتر رسید. در این راه زحمات مجموعه و کادرفنی و بازیکنان ستودنی بود و نباید فراموش کنیم در تمامی عرصه‌ها و سطوح مختلفی که بودیم، هواداران در تمامی لحظات شیرین و تلخ در کنار ما بودند که دست تک‌تک آنان را می‌بوسم. 
 
عباسی با اشاره به شرایط تیمش تاکید کرد: هیچگاه ادعا نمی‌کنم که در بهترین شرایط به سر می‌بردیم اما انسجام مدیریتی و البته رفاقت و همدلی میان تمام مجموعه سبب شد تا بسیاری از مشکلات و موانع را در کنار هم پشت سر بگذاریم. از ابتدا برنامه‌ای 5 ساله داشتیم که سال آخر آن برنامه همین امسال است که در لیگ برتر شرکت می‌کنیم، تاکنون مطابق برنامه پیش رفته‌ایم و امیدوارم برنامه در سال آخر هم به خوبی و مطابق میل ما پیش برود. 
 
مدیرعامل باشگاه سیاه‌جامگان ابومسلم تصریح کرد: درصدد آن هستیم تا در سال نخست حضور در لیگ برتر، حضور سیاه‌امگان ابومسلم در لیگ برتر را تثبیت کنیم تا بتوانیم در سال‌های آینده با برنامه‌ریزی منطقی و اصولی به سمت فتح افتخارات بزرگ و ساخت تیمی بزرگ حرکت کنیم. اینکه امسال از 3 تیم صعودکرده، 2 تیم دوباره به لیگ یک بازگشتند قطعا باید برای ما و سایر تیم‌های تازه راه‌یافته به لیگ برتر زنگ خطر مهمی باشد.
شما می توانید ادامه این مصاحبه را در "ادامه مطلب" دنبال کنید.
 
می‌خواهیم تنها از کمک معنوی مسئولان استانی و شهری برخوردار باشیم
 
عباسی با اشاره به رقابت نابرابر موجود میان تیم‌های دولتی و بخش خصوصی در لیگ برتر تاکید کرد: برخی تیم‌های حاضر در لیگ برتر را می‌بینید که به چاه نفت و کارخانه‌جات و صنایع متصل هستند اما تیم‌های خصوصی دست‌شان در جیب خودشان است و مسلما باید در هزینه‌کرد خود رعایت کنند و این موضوع اختلاف فاحشی در لیگ برتر ایجاد می‌کند. البته که ما از مسئولان کمک آنچنانی نمی‌خواهیم بلکه می‌خواهیم تنها از کمک معنوی مسئولان استانی و شهری برخوردار باشیم. 
 
وی افزود: خوشبختانه با روی کار آمدن دولت جدید کمک مستقیم و بی‌واسطه به تیم‌های لیگ برتری قطع شده و می‌بینید که کمک‌ها از طریق شرکت‌های وابسته است. البته که این موضوع باز هم کمک دولتی است اما کمک مستقیم نیست. البته در آینده نزدیک همه تیم‌ها مجبورند به سمت خصوصی‌سازی واقعی حرکت کنند اما تا آن موقع تیم‌هایی مثل سیاه‌جامگان ابومسلم باید در این رقابت نابرابر خود را زنده نگه دارند.
 
باید طوری رفتار کنیم که برنامه طنز تلویزیونی نباشیم
 
مالک باشگاه سیاه‌جامگان ابومسلم با گلایه از مدیران استانی تصریح کرد: در دیداری که با تیم پاس همدان در این شهر داشتیم، تعداد زیادی از مسئولان و مدیران شهری و استانی همدان به ورزشگاه آمدند اما در شهر خودمان همواره غریبه‌ بودیم.در مازندران، نماینده یکی از شهرهای شمالی کشور تعریف می‌کرد برای نساجی هرساله امکانات زیادی از قبیل زمین تمرین و وام و استادیوم و... آماده می‌کنند اما تیم سیاه‌جامگان در طول فصلی که گذشت به واسطه لطف برخی از دوستان چند بار زمین تمرین عوض کرد! 
 
عباسی با فلاش‌بک به گذشته گفت: در گذشته هر دوربینی از جمله دوربین 90 می‌خواست موضوعی را به طنز بگیرد اتفاقات چند ساله آخر ابومسلم را به وسط می‌کشید، باید طوری رفتار کنیم که برنامه طنز تلویزیونی نباشیم و اتفاقات تلخ گذشته در فوتبال مشهد را کل کشور از یاد ببرند. موضوعاتی مثل مطرح شدن نام ژان تیگانا و ... از اشتباهات گذشتگان بود. 
 
مدیرعامل باشگاه سیاه‌جامگان ابومسلم با اشاره به حضور توامان 2 تیم از مشهد در لیگ برتر گفت: حالا که استان 2 تیم دارد مسلما مطالبه عمومی است که دو تیم خوب و سربلند از مشهد داشته‌ باشیم، حتی اگر کسی با عباسی مشکل دارد نباید مشکلش را به سیاه‌جامگان ابومسلم سرایت دهد. دوستانی هستند که دلواپس این تیم هستند که از آن‌ها ممنونم و این نگرانی کاملا به جاست و به آن احترام می‌گذارم چون اگر برنامه درستی نداشته باشیم سال دیگر 30 میلیارد ما می‌شود 2 میلیارد و دوباره باشد شروع کنیم اما کاش مسئولان هم قدری دلسوز این تیم بودند.
 
برای شروع دوباره از لیگ پایین‌تر خودم هم انگیزه ندارم
  
عباسی گفت: بحث من بیشتر بحث مردم و شور و نشاطی است که پیش آمد؛ خطاب به دوستانی که موافق فروش امتیاز تیم بودند و عنوان کردند امتیازی در لیگ یک خریداری کنیم، گفتم که گیریم ما امتیاز را فروختیم و از لیگ یک دوباره آغاز کردیم اما چگونه می‌توانیم دوباره انگیزه ایجاد کنیم؟ پاسخ به مردمی که برای تیم از خود گذشتند و روزها به تشویق آن پرداختند را چه کسی می‌خواهد بدهد؟ همه می‌دانیم که مجموعه سیاه‌جامگان ابومسلم از جان مایه گذاشت تا به اینجا رسید ولی حقیقتا برای شروع دوباره و از لیگ پایین‌تر خودم هم انگیزه ندارم.
 
وی افزود: بیشتر از مسائل پولی حضور خودم در کنار تیم بود که انگیزه می‌ساخت، تعداد جلسات تمرینی که در کنار تیم حضور نداشتم اگر بشمارید فکر نکنم به تعداد انگشتان دو دست برسد، ضمن اینکه اگر امتیاز را می‌فروختیم و به لیگ یک کوچ می‌کردیم شک نکنید که هرچقدر هم تیم را قدرتمند می‌ساختیم با نگاه‌های مختلف مثل انجام کار اقتصادی از طریق فوتبال، اجازه داده نمی‌شد که به لیگ برتر برسیم.

وی خاطرنشان کرد: با برنامه‌ریزی كه انجام دادیم مقرر شد تا در لیگ برتر شركت کنیم و بتوانیم با حمایت در سال اول موقعیت خود را در لیگ برتر تثبیت كنیم.
  
عباسی ادامه داد: ما در کوتاه مدت و یک سال پیش‌رو شاید مشکل داشته باشیم، ولی اگر امسال تیم در لیگ ساپورت شود از سال بعد، چیزی که آرمانی بوده و در ذهن من است، پیاده خواهد شد و به یک باشگاه حرفه‌ای تبدیل می‌شویم در حالی که الان ما فقط یک تیم فوتبال هستیم ولی سیاه‌جامگان پتانسیل آن را دارد؛ کار و هنر من به عنوان مدیر و تیم اقتصادی این است که از این پتانسیل استفاده کنیم و حتما نتیجه خواهد داد.
  
وی با بیان اینکه پشت این تیم برنامه است تصریح کرد: دوستان نگران این نباشند که شاید سال دیگر در لیگ برتر نباشیم. من عاشق این تیم هستم و یکی از بهترین تفریحاتم در کنار آن بودن است و حالا هدف زندگی‌ام شده است و تمام تلاشم را خواهم کرد تا به جایی برسیم که دیگر دلواپس نباشیم. استارت لیگ برتر شاید کمی سخت باشد ولی به مدد امام رضا(ع) مسیر را ادامه خواهیم داد.
 
سیاه‌جامگان از حالت خانوادگی خارج می‌شود؛ یک تیم اقتصادی پشت کار است
 
مدیرعامل باشگاه سیاه جامگان ابومسلم اظهار کرد: یکی از برنامه‌های ما این است که تیم از این حالت خانوادگی دربیاید. شاید موفقیت تیم در لیگ یک و دو به خاطر کوچک بودن و چابک بودن آن بود ولی در لیگ برتر باید بزرگ شویم و در حال حاضر حداقل 30 تا 40 نفر کارشناس و دکتر بر روی برنامه و بحث اقتصادی آن کار می‌کنند.
 
وی تاکید کرد: ما برای رسیدن به دروازه‌های ترقی و رشد نیاز داشتیم در لیگ برتر باشیم و قرار شد انجام کار اقتصادی، پشتوانه تیم باشد. وقتی تیم در لیگ برتر حضور داشته باشد نگاه بهتری به این تیم دارند، نسبت به زمانی كه تیم در لیگ دسته یك حضور دارد به طوریکه در این مدت کوتاه از زمان صعود، تمام دیدگاه‌ها عوض شده و بیشتر دیده می‌شویم و از این اتفاق برای بحث اقتصادی خود استفاده خواهیم کرد.
  
عباسی در خصوص برنامه پنج ساله‌ باشگاه سیاه‌جامگان عنوان کرد: با صعود به لیگ برتر برنامه پنج ساله اولمان به پایان رسید، در حال حاضر برنامه‌ای برای پنج سال دیگر در حال آماده سازی داریم تا بتوانیم از منابع جنبی فوتبال درآمد كسب كنیم تا موقعیت خود را در لیگ برتر تثبیت كنیم. امسال از فوتبال چیزی به ما نخواهد رسید ولی در برنامه بعدی از خود فوتبال درآمدزایی خواهیم داشت.
  
مالك باشگاه سیاه‌جامگان ادامه داد: همیشه ابومسلم در فوتبال ایران بازیكن‌ساز بوده است، در فصل قبل نیز ما تقریبا از سه میلیارد هزینه ‌باشگاه، 500 میلیون آن را از طریق فروش بازیكن به دست آوردیم.
 
وی افزود: حدود 400 میلیون هم از اسپانسر باشگاه دریافت كردیم که در لیگ یک عدد خیلی خوبی است و توانستیم از خود فوتبال درآمدزایی کنیم و چیزی حدود 30 تا 35 درصد هزینه‌های باشگاه از این طریق به دست آمد. سعی ما این است در سال‌های بعد تمامی هزینه‌های باشگاه از خود فوتبال تامین شود و مطمئنا در لیگ برتر بهتر از نیز عمل خواهیم کرد.
 
با 7 میلیارد تومان تیم می‌بندیم
 
عباسی در خصوص بودجه‌ای كه باشگاه نیاز دارد تا در اولین سال حضور خود در لیگ برتر تثبیت کند گفت: با صحبت‌هایی كه با مهاجری داشتیم با 7 میلیارد تومان می‌توان تیم خوبی را راهی لیگ برتر كنیم كه این مبلغ کمتر نخواهد شد و رو به بالا خواهد بود.
 
وی تاکید کرد: خیلی قصد نداریم ستاره باران کنیم بلکه قصد ستاره‌سازی داریم. امسال بچه‌های زیادی داشتیم که در تیم ما ستاره شدند. جزو برنامه‌های اصلی باشگاه این است که آکادمی تاسیس کنیم و نسبت به استعدادیابی تی به صورت رایگاه اقدام کنیم. کار خود را محدود به خراسان رضوی نمی‌کنیم و تا خراسان شمالی و جنوبی و حتی سیستان و بلوچستان خواهیم رفت زیرا ما تیم شرق کشور هستیم و از تمام استعدادهای این مناطق استفاده خواهیم کرد.
 
مدیرعامل باشگاه خاطرنشان کرد: امسال هم به همراه تیم سفری به شهرستان‌ها خواهیم داشت، هم برای تقدیر و تشکر و احترام به کسانی که برای حمایت از ما به استادیوم آمدند و هم برای بحث استعدادیابی. احتمالا هر هفته به یک شهر برویم و استعدادها را نیز شناسایی کنیم البته که برای تیم لیگ برتری نمی‌توان زیاد از این نیروهای جوانان استفاده کرد، ولی به استعدادیابی صد درصد اعتقاد داریم.
 
  تا 20 خرداد تسویه حساب می‌کنیم
 
وی با اشاره به تسویه حساب بازیکنان فصل قبل اظهار کرد: برنامه‌ای برای تسویه حساب قبل از شروع تمرینات فصل جدید را در برنامه داریم. 20 خردادماه احتمالا تمرینات شروع خواهد شد و تا آن زمان پاداش صعود هم در کنار آن داده خواهد شد.
  
عباسی اضافه كرد: شاید قراردادهای ما پایین باشد ولی پرداختی‌ها پایین نیست. کدام تیم در لیگ یک بود که بالاتر از 50 درصد پرداخت کرده است؟ تنها تیمی هستیم كه 50 درصد کامل از قراردادهایمان را به بازیكنانم پرداخت كرده‌ایم و در میان تیم‌هایی كه در گروه خودمان بودند، شرایط نسبتا بهتری داشتیم. البته بازیکنان باید به باشگاه هم حق بدهند و تا الان برایشان کم نگذاشته‌ایم و نباید این موضوع پرداختی‌ها را بازیکنان زیاد پررنگ کنند.
 
وی با اشاره به زحمات رحیمی تاکید کرد: از اصغر رحیمی، سرپرست تیم باید تشکر ویژه‌ای داشته ‌باشم چون در فصلی که گذشت زحمات زیادی برای تیم کشید، همچنین رمضانی، رهبر، اونق و البته عماد مهاجری که در سال گذشته فوق‌العاده کار کرد. رحیمی در لیگ برتر حتما کنار ما خواهد بود ولی در زمینه‌های مدیریتی و اجرایی قطعا باید تقویت‌ شویم كه تا شروع تمرینات و در یك نشست مطبوعاتی این افراد معرفی خواهند شد.
 
خودم مدیرعامل هستم؛ فرزندم کاری به مسائل فوتبالی ندارد
 
مدیرعامل باشگاه همچنین در خصوص چارت‌بندی سیاه‌جامگان ابومسلم در فصل آینده نیز گفت: مدیرعامل باشگاه خودم خواهم ‌بود؛ علی، فرزندم کاری به مسائل فوتبالی ندارد و بیشتر به دنبال قضایای اقتصادی باشگاه خواهد ‌بود. شاید در برهه‌ای از زمان اختلاف نظر وجود داشته ‌باشد اما در خانواده‌ای مثل سیاه‌جامگان ابومسلم حتی اگر اختلاف نظر هم وجود داشته ‌باشد باز هم اعضای تیم دست یکدیگر را رها نمی‌کنند، به هر حال علی هم زحمات زیادی کشید و در مدتی که کسالت داشتم همیشه در کنار تیم بود. حضور مباشری نیز در باشگاه منتفی شده است و در خصوص سرپرستی باشگاه بزودی تصمیم‌گیری خواهیم كرد.
 
 عباسی درباره شرایط ورزشگاه امام رضا(ع) برای میزبانی بازی‌های سیاه‌جامگان در لیگ برتر تصریح كرد: تاكنون صحبت مستقیمی با مسئولین این ورزشگاه نداشته‌ایم ولی اگر مسئولین این ورزشگاه بتوانند در زمینه‌های جنبی به تیم ما كمك كنند می‌توانیم همكاری خوبی با این نهاد داشته باشیم.
  
وی اظهار كرد: ورزشگاه امام رضا(ع) آبروی خراسان و حتی ایران است اگر بتوانند در زمینه‌های باشگاه بدن‌سازی، زمین تمرینی، ‌استخر و سونا و ...  با ما همكاری كنند كمك شایانی به تیم ما انجام داده‌اند. با توجه به این كه همیشه آستان قدس در خدمت مردم بوده است امیدوار هستم این همكاری برای باشگاه فراهم شود و شک ندارم آستان قدس از تیمی که متعلق به امام رضا(ع) است حمایت خواهد کرد.
 
مدیرکل ورزش توجه بیشتری به ما داشته باشد
 
مالک باشگاه سیاه‌جامگان ابومسلم با درخواست از مسئولین که در آینده حمایت خوبی از بخش خصوصی داشته باشند افزود: از شخص مدیركل توقع داریم  كه توجه بیشتری به تیم ما داشته باشد تا مایه دلگرمی برای تمامی بازیكنان و كادر فنی باشند، امیدواریم بتوانیم با وفاق عمومی در تمامی زمینه‌های پیشرفت خوبی داشته باشیم.
  
عباسی در خصوص این كه آیا با حضور شریک اقتصادی در باشگاه موافق است یا خیر خاطرنشان كرد: قطعا از این موضوع استقبال خواهیم کرد، سال گذشته اسپانسر ما حتی در هیات مدیره قرار گرفت زیرا اعتقاد داشتیم تفکر وی می‌تواند به ما کمک کند و امسال هم صد درصد موافق این برنامه هستیم و از همین جا از تمام کسانی که علاقمند به حضور در این باشگاه هستند دعوت به همکاری می‌کنم.
 
هیات امنای 80 نفره تشکیل خواهیم داد
 
وی همچنین با اشاره به تاسییس هیات امناء در باشگاه گفت: در حال حاضر به فکر تاسیس هیات امنایی برای تیم هستیم که متشکل از 70  تا 80 نفر در زمینه‌های مختلف ورزشی، صنعتی، تجاری، اقتصادی و فرهنگی باشند تا در صورت انجام کار تعاملی فعالیت داشته باشیم.
 
امروز سیاه‌جامگان ابومسلم نادار نیست بلکه ناچار است
 
عباسی تاکید کرد: امروز سیاه‌جامگان ابومسلم نادار نیست بلکه ناچار است، البته که عزم خود را جزم کرده‌ایم و از تیم اقتصادی همراه با باشگاه نیز تشکر می‌کنم که زحمات زیادی را برای سیاه‌جامگان می‌کشند.
  
مالک باشگاه سیاه‌جامگان ابومسلم همچنین در خصوص ماندن مهاجری در این تیم اظهار داشت: از روز نخست هم گفتم که مهاجری در این تیم باقی می‌ماند و انتخاب ما، فقط و فقط یک نفر است و آن هم محمدرضا مهاجری است، اما برای احترام به نظر ایشان جلسه‌ای با ایشان داشتیم. می‌دانستیم که مهاجری به واسطه آمار خوب و کارنامه و توانمندیش طالبان زیادی دارد اما دل مهاجری هم با تیمی بود که از ابتدا که نوزاد بود تا امروز که نوجوان شده در کنارش بوده ‌است. به مهاجری در جلسه گفتم که 4 سال حضور در سیاه‌جامگان ابومسلم را تسویه کنیم و برای فصل جدید در لیگ برتر بحث مالی جدیدی باز کنیم. البته همانطور که می‌دانید سال آینده باید تمامی قراردادها و ارقام به صورت شفاف به سازمان لیگ اعلام شود.
 
به مهاجری و کارش ایمان دارم
 
عباسی افزود: به مهاجری و کارش ایمان دارم، در نیم‌فصل گذشته بازیکنانی گرفت که همگی شاکله اصلی تیم را تشکیل دادند و در  بازی به کار گرفته‌ شدند، وقتی چنین مربی دقیقی داریم قطعا نیازی به دخالت و معرفی افراد نیست، مهاجری یک مربی است که در کارش به هیچ‌وجه دخالت نمی‌کنیم ولی بحث مشورت را همیشه داشته‌ایم.
  
عباسی در خصوص اتفاقات بازی کرمانشاه نیز یادآور شد: مشکل اصلی در آنجا رفتار زننده‌ای بود که یکی از همشهریان ما داشت. بحث، بحثی اعتقادی بود و با تمام اتفاقاتی که افتاد اما فراموش نکنیم، آرمین رهبر گفت که همان قرآن میان ما و شما، باشد روزی که ما به لیگ برتر صعود کنیم و شما به لیگ دسته دوم سقوط می‌کنید که دیدید در نهایت همان اتفاق هم افتاد. فقط باید یادآور شوم که کرمانشاه مردم بسیار فهیمی دارد و اصلا و ابدا نباید این قضیه را به مردم خوب کرمانشاه تعمیم داد.
 
وی در خصوص زمین تمرین تیم سیاه‌جامگان در فصل آتی نیز تصریح کرد: با چند مجموعه صحبت کرده‌ایم تا قراردادی یک ساله در این خصوص ببندیم و مثل فصل قبل از این نظر اذیت نشویم و مکان ثابتی داشته باشیم.
  
عباسی در خصوص شرایط برخی از بازیکنان این تیم نیز گفت: فرزاد زامهران ضمن اینکه بازیکن بسیار کارآمد و خوبی برای ما بود اما با توجه به قراردادی که با پدیده دارد باید به این تیم بازگردد، حالا باید بر سر او با وطنخواه و مجموعه پدیده صحبت کنیم تا انشالله بتوانیم وی را در جمع خود حفظ کنیم.
 
می‌خواهیم روزی قهرمانی لیگ را به دست آوریم
 
مدیرعامل باشگاه سیاه‌جامگان ابومسلم تاکید کرد: اگر امسال به امید خداوند به خیر بگذرد و بتوانیم به هدف خود که تثبیت در لیگ برتر است برسیم، برای سال‌های آینده برنامه‌ریزی داریم تا انشالله به افتخارات بزرگی برای فوتبال خراسان برسیم و حتی می‌خواهیم روزی قهرمانی لیگ را به دست آوریم. حقیقت امر این است که به دنبال رشد هستیم نه روزمرگی و این مهم رخ نمی‌دهد مگر با هدفگذاری و برنامه‌ریزی.
 
وی در خصوص نام ابومسلم نیز گفت: در ابتدای تاسیس این باشگاه به من اجازه نمی‌دادند تا از پسوند ابومسلم برای نام سیاه‌جامگان استفاده کنیم اما خوشبختانه وقتی که دیدند مالک ثبتی باشگاه ابومسلم نیز خودم هستم توانستیم نام سیاه‌جامگان ابومسلم را ثبت کنیم. ضمن اینکه تا سال گذشته که خود ابومسلم حضور داشت مشکلاتی از این قبیل داشتیم اما از وقتی با مدیریت غیرحرفه‌ای و عجیب، ابومسلم را نابود کردند ما بهترین جایگزین برای این تیم شدیم، زیرا جمعی از ابومسملی‎های قدیمی بودیم که چندین و چند سال در ابومسلم تلاش کرده‌بودند.
 
نمی‌گذارم از نام ابومسلم برای مقاصد سیاسی استفاده شود
 
وی ادامه داد: امروز هم به هر تعداد ابومسلم ساخته شود ایرادی ندارد اما اگر قرار باشد که برای مقاصد سیاسی از آن‌ها استفاده شود قطعا کار درستی نیست و با این قضیه قطعا برخورد می‌کنم، با اسناد و مدارکی هم که دارم جلوی این کار را خواهم‌گرفت.
  
عباسی همچنین در خصوص حضور دوباره پدیده و سیاه‌جامگان ابومسلم در یک سطح گفت: به هر حال در دور نخست این هم ترازی به نفع فوتبال خراسان شد و هر دو تیم از تیم‌های بزرگی مثل نفت آبادان و نساجی قائمشهر جدا شدند و به تنهایی به رتبه‌های اول و دوم دست یافتند، دوستان در پدیده هم از دوستان نزدیک ما هستند و حتی وطنخواه، با من نسبت فامیلی دارد و قوم و خویش هستیم، جدا از 2 بازی رودررو که به رقابت می‌پردازیم در سایر زمان‌ها قطعا رفیق یکدیگر و یار هم خواهیم‌ بود. این حضور قطعا به سود فوتبال خراسان و هر دو نماینده است.نوع مطلب : تیم فوتبال پدیده، ورزش، 
برچسب ها : سیاه جامگان، ورزش،
لینک های مرتبط :
          
شنبه 16 خرداد 1394
شنبه 4 دی 1395 07:28 ب.ظ
کرم موبر دائمی
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.

پیوند روزانه
آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
امکانات جانبی